Tagasiside

 
Sain minagi nagu paljud teised load kätte. Tahan tänada Sipa Sõidukooli hea ja meeldiva koostöö eest. Marge Luist ja Asso Vendel on väga head kogenud sõiduõpetajad. Üks oluline asi tulevastele õppuritele! Asso Vendlil on pikaaegne Arki eksamineerija kogemus. Kas tahavad kindlad olla enne autokooli sõidueksamile ja Arki sõidueksemile minekut mis tasemel olete, siis soovitan kindlasti Asso Vendliga sõita. Aitab väga hästi ettevalmistada sõidueksamiteks, jagab nõu ja aitab kõige muuga. Ka teiste autokooli õppuritel soovitan mõned tunnid võtta, kui tahate kindlustunnet eksamiteks. Veel kiidaksin teie sõidutundide broneerimise lahendust ja teie autokooli mugavust. Olen väga rahul autokooli valikuga.

Parimat edaspidiseks!

Anarii Öösalu

Tänud, Anarii ja ohutut kulgemist! 😊
Sipa Sõidukool


Täna 🥰🥰🥰 25.08.2023 sooritasin edukalt ARK eksami, Suur tänu õpetajatele Marge Luist ja Asso Vendel. Soovitan minna Sipa Sõidukooli, see oli minu jaoks kõige parem valik.

Kõige paremat soovides Galina Aruksaar
🙂🙂🙂
Aitäh, Galina!
Sipa Sõidukool


Sain minagi täna 10.10 load kätte ja seda nüüd küll ainult sellepärast, et sattusin nii heade õpetajate kätte nagu Asso ja Marge, te olete täpselt õige ameti valinud. Käisin ju eelnevalt mujalgi autokoolis ja no ei tulnud seda tulemust mis tarvis. Palju õpilasi teile ja ma südamest tänan teid! 🥰 Egle
Puhas rõõm ja ohutut liiklemist! 😊
Sipa Sõidukool
 

Täna 09.04.24 sain load kätte! Kõik eksamid esimesel korral läbitud. Autokooli teooria on väga mugav ja vastavalt enda kiirusele läbitav! Tahan tänada Marget ja Assot. Väga rõõmsameelsed ja toredad õpetajad.
Alati sai sõidutundi minna ja tulla heameelega!

Aitäh!

Olid ise ka tubli ja aitäh Sullegi! 😊
Sipa SõidukoolEmail again: